Алюмінієві конструкції компанії ОкнаПроект

Сьогодні все частіше в будівництві вдаються до використання алюмінієвих конструкцій, які встановлюють як в житлових будинках, так і в виробничих приміщеннях.

Власники котеджів і приватних будинків часто вважають за краще зимові сади. Така алюмінієва конструкція не тільки додасть приміщенню легкості, але і дозволить навіть в холодну зиму насолоджуватися засніженими краєвидами, просто сидячи в кріслі. Відмінність «зимових садів» в їх функціональному дизайні, який суміщає красу і комфорт.

Найбільш популярні серед покупців алюмінієві вікна і двері. Такий вид конструкцій забезпечує тепло в приміщенні, характеризується довгим терміном служби, що не піддається корозії і теплових впливів. А ось застосування алюмінієвих конструкцій для фасадів приміщень дає можливість втілити в життя будь-яку ідею, не обмежуючи себе розмірами і формами.

Всі види алюмінієвих систем компанії ОкнаПроект

Ціни на популярні види замовлень

Як ми працюємо

Фотогалерея встановлених алюмінієвих систем

Алюмінієві вікна

Алюмінієві двері

Перегородки алюмінієві

Теплі алюмінієві конструкції

Холодні алюмінієві конструкції

Відгуки про алюмінієві конструкції ОкнаПроект

Відгуки клієнтів про наші алюмінієві системи

Хочу подякувати компанії Окнапроект за якісну роботу!
Замовляли алюмінієві перегородки в офіс - ці конструкції якраз підійшли для запланованого ремонту. Менеджер компанії був доброзичливий і допоміг обрати оптимальну конфігурацію перегородок, бюджетного рівня. Окрім професійного ставлення співробітників компанії мене, як людини, яка рахує гроші, привабила доступна ціна. Після зняття замірів монтажники приїхали через три дні (така оперативність мене навіть здивувала). Всі роботи було виконано швидко, з мінімальним втручанням в робочий процес офісних працівників, готові конструкції ідеально підійшли до інтер'єру, як мене і запевняв менеджер.

Борис, клієнт

2017-01-26T17:38:08+00:00

Борис, клієнт

Відео відгуки про алюмінієві конструкції

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про алюмінієві конструкції, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...