Штукатурка укосів ОкнаПроект

Якщо вибирати найнадійніший спосіб монтажу укосів, то це, звичайно, штукатурка укосів. Саме штукатурка являється найдовговічнішої, найміцнішої з усіх інших способів обробки укосів. Штукатурка укосів – стара, надійна, добре себе технологія монтажу укосів, що зарекомендувала, перевірена часом.

Укоси штукатурні ОкнаПроект

Укоси штукатурні передбачають професійні навички, майстерність і великий досвід. Тільки у такому разі є можливість отримати рівні і красиві укоси. Щоб мати такий результат слід звернутися до кваліфікованих майстрів компанії ” ОкнаПроект”, які швидко і якісно зроблять укоси з штукатурки.

Треба сказати що є мінус в штукатурних укосів – це терміни виконання зазвичай займають удвічі а то і втричі більше часу ніж укоси з гіпсокартону або пластика.

Штукатурка укосів підходить для усіх типів будинків : панельних, бетонних, цегляних. ТакимПослуги компанії коштують не дорого, а майстерність фахівців на найвищому рівні. Дзвоніть і замовляйте монтаж укосів!

Щоб зробити укоси штукатурні, необхідно пройти увесь технологічний процес.

Перед тим, як робити укоси з штукатурки, слід очистити поверхню отвору від залишків старої штукатурки, закласти усі порожнечі, що утворилися від демонтованого старого віконного блоку, а також гидроизолировать шви.

Підготовчий цикл робіт. Робиться грунтовка бетонної основи або цегляної кладки віконного отвору. У верхній частині отвору може бути вмонтована балка або швелер. В цьому випадку металеву балку слід обернути сеткой-рабицей (штукатурною сіткою). Так зчеплення розчину з металом буде краще. Коли робляться укоси штукатурні, то необхідно встановити маячки і закрити вікно плівкою, щоб на раму і скло не потрапляли бризки розчину. Тому, що технологія накидання цементно-піщаної суміші на поверхню укосу супроводжуєтьсяШтукатурка укосів – це основний етап технологічного процесу. Якщо віконний блок встановлений таким чином, що товщина шару розчину виходить велика, то можливо слід робити накидання розчину в два прийоми з проміжком для підсихання першого шару.

Укоси штукатурні зазвичай вимагають досить товстого шару шпаклівки. Тому спочатку грунтуються і шпаклюються укоси один раз. Потім слід дати їм висохнути. Після чого знову робиться грунтовка, шпаклівка. Наступним етапом укоси обкоровуються, грунтуються і фарбуються.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...