Установка і підключення електромеханічних замків

Наша компанія продає, встановлює і підключає електромеханічні замки, клямки, електромагнітні замки, електро ригеля. Наші монтажники мають великий досвід в підключенні видалених точок доступу будь-якої складності.

Ідеальний замок для пластикових дверей

Хочемо представити електромеханічний замок, який виготовлений спеціально для установки в пластикові двері. Завдяки його конструкції він відмінно стає в паз фурнітури. Одна частина монтується на раму друга на стулку. Для його монтажу не треба вирізувати раму і армировку, що значно полегшує процес монтажу і не псує естетичний вид. Так само цей замок може бути встановлений на будь-які пластикові двері з будь-яким механізмом відкривання (балконні двері, двері з нажимным гарнітуром, двері з офісною ручкою).

Ціна на електромеханічні замки

Ще однією перевагою такого замку є його ціна, яка дає хорошу фору своїм До усього іншого ще хочеться додати що цей замок має високу силу утримання – 300кг (для порівняння: такі ж показники у електромагнітного замку хорошого середнього рівня, але який на пластикових дверях буде набагато простіший зламати).

Як працює електромеханічний замок

Замок може працювати в двох режимах ― у режимі блокування дверей, при поданні на нього напруги і в режимі утримання дверей (якщо напруга відключена) ― у цьому режимі замок працює як звичайна клямка, Вам просто треба потягнути двері за ручку. Це зроблено для того, щоб двері, за відсутності напруги, не відкривалися самі по собі.

І головне це то що Вам не припаде більше замовивши дверям окремо шукати того хто встановить і підключить електро замок. Наш принцип – комплексний підхід.

Вартість такого замку на 16.02.2016 – 880грн. Установка 250 грн

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...