Євровікна компанії ОкнаПроект

Вікна є невід’ємною частиною кожного житлового приміщення. Для створення комфортних умов ми використовуємо сучасні технології скління, які дозволяють виготовляти вікна різних форм, кольорів і розмірів. Такі вікна вписуються в будь-який дизайн інтер’єру. Віконні конструкції компанії Вікна Проект відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, довговічністю і простотою використання.

Види профілів вікон за кількістю камер в склопакетах

Ви вже встигли помітити, що ціна на пластикові вікна в основному залежить від кількості камер. І це не дивно, адже комплектація конструкції головним чином впливає на її характеристики.

Як ми працюємо

Фотогалерея встановлених вікон

Нестандартні вікна

Алюмінієві вікна

Пластикові вікна

Розсувні вікна

Скління балконів, лоджій, котеджів, фасадів, під'їздів

Відгуки про пластикові вікна ОкнаПроект

Відгуки клієнтів про наші вікна

Отзывы клиентов Окнапроект
Заказала 2 окна трехстворчатых в кухню и спальню с профиля
Саламандер 5ти камерный. Обратилась в фирму Окнапроект по рекомендации. Установили хорошо, по хорошей цене, дешевле не нашла. Но после установки, вытирая окна, обнаружила на открывающихся створках царапины, при чем на обеих. Вызвала сервисного мастера, он заполировал их чем то, но стало еще хуже. Думала придется скандалить, обращаться в суд, но позвонил директор фирмы Окнапроект и взял мой вопрос под свой контроль. Через неделю мне привезли и установили новые идеальные створки. Очень рада что мне не начали их чем то замазывать заделывать, а вышли именно так с этой ситуации. Большое спасибо фирме Окнапроект.

Елена Федоровна, Клиент

2016-03-22T11:28:46+00:00

Елена Федоровна, Клиент

Отзывы клиентов Окнапроект

Відео відгуки

Залишилися питання?

Наші відповіді на найпоширеніші питання про пластикові вікна, які задають нам клієнти.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...